ALHAMBRA

Giriş

Verdiğimiz en kıymetli hizmet Alhambra hizmetidir. Dört aşamadan oluşan bu hizmeti çeviri hizmeti olarak değil, yerelleştirme hizmeti olarak değerlendiriyoruz. Yerelleştirme yapılırken kaynak metin kullanılarak hedef dile ait içerik yeniden oluşturulmaktadır. Alhambra hizmetini kültürel alanda çok-katmanlı özelliklere önem veren ve algı, itibar ve marka değeri gibi etkilere vurgu yapmak isteyen müşterilerimize öneriyoruz.

Özellikler

Hedef dildeki kültüre ve kitlelerin özelliklerine sadık kalan belgelerin yeniden oluşturulması için çalışmalar sürdüren Alhambra hizmeti, çevirmenlerin, editörlerin, metin yazarlarının ve bağımsız uzmanların dört aşamalı süreçte bir araya geldikleri bir hizmettir.

Terminoloji kontrolleri gerçekleştirilir.

Stil kılavuzları kullanılır (firma kılavuzları veya diğer kılavuzlar).

Uygunluk

“Alhambra, web sitesi, raporlar ve pazarlama belgeleri gibi dijital ve yazılı basınlar için tavsiye ettiğimiz, işbirliğine ve yaratıcı sürece son derece önem veren bir hizmettir. Alhambra ve diğer hizmetlerimiz arasındaki fark ise, Alhambra’nın anlaşılırlık ve kültürel uyum gibi özelliklerin itinayla aktarılması gereken önemli ve prestijli projeleriniz için tasarlanmış olmasıdır.”

Londiniyum Baş Editörü

İLETİŞİM SARAYI

Tek bir hedefe odaklanan birçok hizmet: iletişimin geliştirilmesi için kültürlerin değerlendirilmesi.

people-londiniyum