SÖZLÜ ÇEVİRİ & ETKİNLİK DESTEĞİ

Çeviri & Görüntü Ekipmanı

simultaneous-translation

Ses & Işık Ekipmanı

sound-lighting

Sahne Tasarımı

stage-design

Sözlü Çeviri

Londiniyum Dil Hizmetleri’nin geniş çaplı ardıl çevirmen ve simültane çevirmen ağı 2013 yılından beri müşterilerine etkinlikleri için hizmet vermeye devam etmektedir. Bu etkinlikler arasında toplantılar, TV programları, kongreler, seminerler, ürün tanıtımları ve defileler gibi etkinlikler vardır. Ayrıca daha kapsamlı etkinlik hizmetlerimiz de mevcuttur; daha fazla için lütfen tıklayın.

İster potansiyel bir müşterinizi imalat tesisinizi gezdirirken tek bir ardıl çevirmen olsun, ister bir grup simültane tercüman ve ihtiyaç duydukları ekipman olsun, Londiniyum tüm bu araçlara ve deneyime sahip yetkin bir adresolacaktır.

Etkinlik Desteği

Londiniyum, ihtiyacınız olan her türlü ISO sertifikalı çeviri ekipmanına ve tam donanımlı ses, ışık ve görsel sisteme sahiptir – şayet izleyici kitlenizin katılımına ihtiyaç duyarsanız size elektronik tuş takımı bile tahsis edebiliriz, böylece sahnenizi kendiniz tasarlayabilirsiniz.

MİSAFİRİNİZİN SESİYLE KONUŞUN!

Ardıl çeviri ve simültane çeviri hizmetlerimiz sayesinde yapmanız gereken tek şey zaten çok iyi olduğunuz şeyi yapmaktır.