TEKNOLOJİLER

This is custom heading element

Londiniyum ve çevirmenleri, çeviri sürecini hızlandıran ve önemli derecede tutarlılık sağlanması için destek olan CAT araçlarından faydalanmaktadır. Bu araçlar özellikle daha önce işbirliği yaptığımız müşterilerin aynı anda tercüme edilmesi gereken birden fazla dosyasının çevirisi için son derece kullanışlıdır. Bu durumda tüm çevirmenlerimiz zaman içerisinde oluşturulan ve geliştirilen çeviri belleği üzerinden çalışmalarını sürdürür, böylece daha hızlı ve tutarlı bir çalışma ortaya çıkar.

Kısacası bize emanet ettiğiniz dosya sayısı ne kadar fazla olursa, teslim süresi de o kadar kısalacaktır ve tutarlılık çok daha başarılı bir şekilde sağlanacaktır.

Şuanda Trados, WordPress, OmegaT ve diğer CAT araçlarından faydalanmaktayız. Aynı zamanda da bulut-tabanlı programları iş akışımıza dâhil etme yönünde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Adobe Creative Cloud programlarının bütün yazılım paketlerini kullanmaktayız. Yani bize raporlarınızı, belge ve dokümanlarınızı ister PDF, ister Photoshop, ister Indesign formatında gönderin, yine aynı formatta teslim alırsınız.

Ayrıca gereken arayüz değişimlerini de yapabiliriz; örneğin çeviri kaynak dosyadan daha uzun olsa bile veya Arapça gibi soldan sağa yazılan diller kullanılsa bile teslim edilen dosyanın son hali kullanışlı ve profesyonel bir görünüme sahip olacaktır.

Kısacası, bize dosyalarınızı dilediğiniz formatta gönderebilirsiniz ve biz de son halini size aynı şekilde teslim edeceğiz.

Yaratıcı çeviriye gelince; genel görüş bir raporun veya broşürün yabancı piyasaya uygun olması için çevirinin yeterli olacağını varsayar. Ancak farklı renkler ve şekiller başka kültürlerde farklı anlamlar taşıyabilir. Aynı şekilde format ve yazım biçimi için farklı beklentiler söz konusu olabilir. Anadilini kullanan çevirmenlerimizden, editörlerimizden ve metin yazarlarımızdan oluşan yaratıcı ekibimiz yabancı piyasadaki hedef kitleye ilişkin vereceğiniz bilgilere ışığında her türlü yazılı ve dijital tasarımlar oluşturabilir.

ÇEVİRİ SANATI -

MODERN & GALVANIZLİ

Ciddi amaçları olan ve güzel özelliklere sahip bir teknoloji.